ZAPISY NA WOLNE MIEJSCA W PRZEDSZKOLU

Polityka prywatności (Cookies)

Pliki cookies

Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies. Informacje te samodzielnie nie pozwalają na identyfikację poszczególnych użytkowników bez ich zgody.

Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer. Te pliki nie są udostępniane osobom trzecim.

Polityka prywatności Google Analytics

W celach analitycznych witryna korzysta z usługi Google Analytics. Usługa ta jest udostępniana przez Google, Inc. (“Google”). Google Analytics używa “cookies”, czyli plików tekstowych umieszczanych na komputerze użytkownika w celu umożliwienia witrynie przeanalizowania sposobu w jaki użytkownicy z niej korzystają. Informacje (zawierające również adres IP) generowane w ten sposób są przekazywane spółce Google i przechowywane przez nią na serwerach w Stanach Zjednoczonych. Google korzysta z tych informacji w celu oceny korzystania z witryny przez użytkownika, tworzenia raportów dotyczących ruchu na stronach dla operatorów witryn oraz świadczenia innych usług związanych z ruchem na witrynach internetowych i korzystaniem z internetu.

Google może również przekazywać te informacje osobom trzecim, jeżeli będzie zobowiązane to uczynić na podstawie przepisów prawa lub w przypadku, gdy osoby te przetwarzają takie informacje w imieniu Google. Google nie będzie łączyło adresu IP użytkownika z żadnymi innymi danymi będącymi w jego posiadaniu.

Użytkownik może zrezygnować z cookies wybierając odpowiednie ustawienia w przeglądarce, jednak należy pamiętać, że w takim przypadku korzystanie z wszystkich funkcji witryny może okazać się niemożliwe. Korzystając z niniejszej witryny internetowej użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie przez Google dotyczących go danych w sposób i w celach określonych powyżej.

Regulamin korzystania z serwisu przedszkoleskrable.pl („Regulamin”)

Wszelkie prawa do Serwisu oraz poszczególnych elementów jego zawartości (tj. artykuły, teksty, grafika, zdjęcia, kod, oprogramowanie oraz pozostałe elementy chronione prawem) należą do przedszkoleskrable.pl.

Serwis w całości, jak i poszczególne elementy jego zawartości podlegają ochronie przewidzianej przepisami prawa, a w szczególności ustaw: ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 (t.j. Dz.U. z 2006r. nr 90 poz. 631); ustawy o ochronie baz danych z dnia 27 lipca 2001 r. (Dz.U. z 2001 nr 128 poz. 1402); ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji z dnia 16 kwietnia 1993 r. (t.j. Dz.U. z 2003 nr 153 poz.1503).

Korzystanie z materiałów znajdujących się w Serwisie możliwe jest jedynie w ramach dozwolonego użytku przewidzianego przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy o ochronie baz danych. Każde inne wykorzystanie Serwisu i poszczególnych elementów jego zawartości bez pisemnej zgody przedszkoleskrable.pl jest zabronione. Oznacza to zakaz kopiowania, zwielokrotniania, dokonywania obrotu, rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie Serwisu i poszczególnych elementów jego zawartości, w tym także zakaz rozpowszechniania udostępnianych w Serwisie artykułów.

Bezprawne korzystanie z Serwisu i poszczególnych elementów jego zawartości będzie sankcjonowane na podstawie przepisów prawa cywilnego i karnego.

Start

Dlaczego warto wysłać dziecko do Naszego Przedszkola?

 

Oto 10 powodów, które powinny Państwu pomóc w podjęciu decyzji.


Przedszkole Niepubliczne SKRABLE to miejsce, które:

1. Uczy dzieci samodzielności,

Przedszkole skrable - wejście główne

2. Pokazuje, jak funkcjonować w grupie i nawiązywać nowe kontakty,

3. Uwrażliwia dziecko na potrzeby innych – uczy dzielenia,

4. Uczy współpracy, tolerancji, otwiera na świat,

5. Uczy posłuszeństwa - przestrzegania zasad i norm społecznych,

6. Rozwija osobowość dziecka i buduje zdrowy obraz samego siebie,

7. Uczy odpowiedzialności (dbanie o siebie i przedmioty z otoczenia),

8. Kształtuje wyobraźnie, rozwija pamięć i koncentrację dziecka,

9. Daje dzieciom lepsze przygotowanie do szkoły,

10. Stymuluje wszechstronny rozwój dziecka


Przedszkole SKRABLE zapewnia dzieciom warunki do zdobywania nowych umiejętności i systematycznego pogłębiania wiedzy, gdyż umożliwia poznawanie świata przez samodzielne eksperymentowanie i badanie otoczenia. Zajęcia w Przedszkolu sprzyjają odkrywaniu zdolności twórczych dziecka i pomagają w rozwijaniu indywidualnych zainteresowań.

 

Przedszkole Niepubliczne SKRABLE posiada pozytywną opinię Urzędu Miasta Katowice
i podlega nadzorowi Kuratorium Oświaty w Katowicach.

 

Herb miasta Katowice

 
 
 

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i uśmiech każdego dziecka :)